Nákup a objednávka
Aku postrekovač Ryobi 3,5 l OWS1880
Aku postrekovač Ryobi OWS1880 je praktický pomocník na jednoduchú starostlivosť o záhradu a aplikáciu postreku na burinu. Vďaka tlakovému postrekovaniu jednoduchým stlačením tlačidla eliminuje únavu spojenú s manuálnym pumpovaním a zaisťuje pohodlnejšiu prácu.
Postrekovač je vybavený nádobou s objemom 3,5 l s integrovanou odmerkou, ktorá uľahčuje prípravu zmesi. Integrovaná konštrukcia trysky navyše umožňuje ovládanie jednou rukou, čo zvyšuje komfort pri používaní a uľahčuje manipuláciu pri práci v záhrade.
Aku postrekovač Ryobi 3,5 l OWS1880 je súčasťou aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku postrikovača |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 83 dB |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 30 l/h |
| Objem | 3.5 l |
| Rozmery balenia | 19.0 x 46.0 x 32.0 cm |