Nákup a objednávka
Aku plotostrih Ryobi RY18HT40B-0
Aku plotostrih Ryobi RY18HT40B-0 je ľahký a skvele ovládateľný pomocník na bežnú údržbu živých plotov a kríkov. Vďaka premyslenej ergonomickej rukoväti ponúka pohodlné držanie, kompaktné vyhotovenie a jednoduché ovládanie v dobre vyváženom nástroji. Nízka hmotnosť iba 1,4 kg zaisťuje komfort aj pri dlhšej práci.
Plotostrih je vybavený 40 cm čepeľami s diamantovým brúsením, ktoré zaisťujú čistý a presný strih. Kapacita rezu 18 mm umožňuje jednoducho prestrihnúť aj hrubšie vetvy a praktické príslušenstvo HedgeSweep™ uľahčuje odstraňovanie odstrihnutých vetiev priamo pri práci.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU nôžky na živý plot a plotostrihy |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 89.8 dB |
| Dĺžka lišty | 60 cm |
| Napätie | 18 V |
| Priemer strihu | 18 mm |
| Maximálne otáčky | 1300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 18.0 x 13.0 x 84.0 cm |