Nákup a objednávka
Aku multifunkčná oscilačná brúska Ryobi R18MT-0
Aku multifunkčná brúska Ryobi R18MT-0 je všestranné náradie, ktoré umožňuje rezanie, brúsenie aj škrabanie širokej škály materiálov. Vďaka nízkym vibráciám a ergonomickému vyhotoveniu sa hodí aj na prácu v stiesnených priestoroch, kde je potrebné presné a pohodlné ovládanie.
Praktickou výbavou je integrované LED osvetlenie, ktoré zlepšuje prehľad o práci, a tiež päťpolohová otočná hlava, ktorá uľahčuje rezanie a brúsenie v ťažko prístupných miestach. Regulácia otáčok a šesťpolohové ovládacie koliesko umožňujú presné nastavenie výkonu podľa konkrétnej aplikácie.
Komfort a bezpečnosť pri používaní podporuje aj tlačidlo na uzamknutie spínača. Vďaka univerzálnemu adaptéru na príslušenstvo, ktorý je súčasťou balenia, je náradie kompatibilné s príslušenstvom všetkých značiek. Ako súčasť systému Ryobi ONE+ je možné náradie napájať akýmkoľvek akumulátorom Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU oscilačné brúsky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 10.0 x 15.0 x 35.0 cm |