Nákup a objednávka
Aku LED svietidlo Ryobi RLS18-0
Aku LED svietidlo Ryobi RLS18-0 je výkonný reflektor vhodný na prácu pri výpadku prúdu, vonkajšie použitie v noci aj cestovanie v karavane. Vďaka 7 výkonným LED diódám poskytuje až 3000 lúmenov jasného bieleho svetla a umožňuje osvetliť vzdialenosť až 600 m, takže je ideálne na kontrolu na strednú aj dlhšiu vzdialenosť.
Praktickou výhodou sú 3 úrovne jasu, ktoré umožňujú lepšiu kontrolu nad intenzitou svetla podľa aktuálnej potreby. Komfort pri používaní zvyšuje aj zámok spínača, vďaka ktorému môže svetlo zostať rozsvietené bez nutnosti neustále držať spúšť. Dlhá životnosť LED diód navyše znamená, že nie je potrebné meniť žiarovky.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU svítilny |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.6 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 16.0 x 12.0 x 25.0 cm |