Nákup a objednávka
Aku kosačka Ryobi RY18LMXSP51A-0
Aku kosačka Ryobi RY18LMXSP51A-0 je výkonný model napájaný dvoma 18V batériami ONE+™, ktoré jej dodávajú potrebnú energiu na pohodlné kosenie aj väčších plôch. Ide o prvú kosačku ONE+™ s vlastným pojazdom, ktorý uľahčuje prácu na nerovnom povrchu, vo svahu aj na rozľahlejších trávnikoch.
Kosačka umožňuje voliť medzi kosením, mulčovaním a bočným vyhadzovaním, takže sa ľahko prispôsobí rôznym podmienkam aj požadovanému výsledku. Rýchlosť noža je automaticky sledovaná a upravovaná, aby sa čo najlepšie využila výdrž batérie a výkon bol k dispozícii presne vo chvíli, keď je potrebný. 7 výšok kosenia v rozsahu 25 až 90 mm navyše umožňuje prispôsobiť strih aktuálnemu stavu trávnika.
"Krížový nôž" (riešenie čepele) zabezpečuje jemnejší strih trávy a zlepšujú účinnosť zberu aj mulčovania. Komfort pri používaní dopĺňajú sklápacie rukoväte, možnosť vertikálneho uloženia a vstavaný úložný priestor pre dve ďalšie batérie, takže po výmene môžete v kosení ľahko pokračovať.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 24.7 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 2x18 V |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Rozmery balenia | 59.0 x 42.0 x 106.0 cm |