Nákup a objednávka
Aku kompresor Ryobi RPI18-0
Aku kompresor Ryobi RPI18-0 ponúka pohodlné vysokotlakové nafukovanie a zvládne nahustiť pneumatiku auta na 32 PSI za iba 42 sekúnd. Vďaka automatickému vypnutiu pri nastavenom tlaku je obsluha veľmi jednoduchá – stačí zvoliť požadovanú hodnotu a kompresor sa o zvyšok postará sám. Digitálny manometer navyše umožňuje presné sledovanie tlaku pri hustení.
Praktická hadica s dĺžkou 60 cm poskytuje flexibilný dosah a integrované úložisko zabezpečuje, že príslušenstvo máte vždy poruke. Súčasťou balenia je ihla na športové lopty, adaptér na ventil Presta a kužeľová tryska na vysoký tlak, ktoré možno pohodlne uložiť priamo na zariadení. Ako súčasť systému Ryobi ONE+ možno náradie napájať akýmkoľvek akumulátorom Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU kompresory |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 18 V |
| Max. tlak | 11 bar |
| Rozmery balenia | 10.0 x 14.0 x 16.0 cm |