Nákup a objednávka
Aku kompresor Ryobi RI4-120G
Aku kompresor Ryobi RI4-120G je praktický pomocník na jednoduché nafukovanie bicyklov, športových lôpt aj ďalších drobných nafukovacích predmetov. Vďaka ľahko čitateľnému LCD tlakomeru umožňuje rýchly odpočet tlaku a presné nastavenie, pričom maximálny tlak dosahuje 100 PSI. Výhodou je tiež odnímateľná hadica s dĺžkou 18,5 cm, ktorá zabezpečuje flexibilnejší dosah pri práci.
Kompaktná konštrukcia ponúka integrovanú priehradku na hadicu, držiak na ihlu na lopty a adaptéry na ventilky a tiež LCD displej s možnosťou prepínania jednotiek PSI a BAR. Praktickým doplnkom je integrované svetlo, vďaka ktorému je možné pohodlne nafukovať aj v horšie osvetlenom prostredí.
Obsah balenia:
Akumulátor a USB-C nabíjací kábel sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU kompresory |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lítium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.56 kg |
| Hladina akustického výkonu | 75 dB |
| Napätie | 4 V |
| Max. tlak | 6.9 bar |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Rozmery balenia | 26.0 x 8.0 x 10.0 cm |