Nákup a objednávka
Aku fukár na lístie Ryobi RY18BLA-140
Aku fukár na lístie Ryobi RY18BLA-140 zo systému ONE+ 18 V je ľahký a výkonný pomocník na rýchle vonkajšie upratovanie. Vďaka vysoko účinnej konštrukcii poskytuje maximálny výkon a uľahčuje odstraňovanie lístia aj bežných nečistôt okolo domu a záhrady.
Praktickou súčasťou je vstavaná škrabka, ktorá pomáha uvoľniť odolné nečistoty a zaschnuté lístie. Odnímateľná trubica fukára navyše uľahčuje kompaktné uskladnenie a zvyšuje pohodlie pri manipulácii aj skladovaní.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86.8 dB |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Rýchlosť vzduchu | 145 km/h |
| Prietok vzduchu | 7,1 m³/min |
| Fúkanie | áno |
| Vysávanie | nie |
| Rozmery balenia | 19.0 x 33.0 x 53.0 cm |