Nákup a objednávka
Aku chrbtový postrekovač Ryobi RY18BPSB-0
Aku chrbtový postrekovač Ryobi RY18BPSB-0 uľahčuje aplikáciu postreku vďaka premenlivej rýchlosti, ktorá eliminuje námahu spojenú s ručným vytváraním tlaku a zároveň pomáha skrátiť čas potrebný na dokončenie práce. Je vhodný na pohodlnú starostlivosť aj o väčšie záhrady.
Komfort pri dlhšom používaní zabezpečujú polstrované a nastaviteľné chrbtové popruhy. Postrekovač je vybavený nádržou s objemom 15 l, ktorá poskytuje dostatočnú kapacitu aj pre rozsiahlejšie plochy.
Praktická je aj funkcia zámku spínača na nepretržité striekanie, takže nie je potrebné stále držať spúšť. Súčasťou balenia je plochá vejárová tryska a nastaviteľná rozprašovacia tryska.
Aku postrekovač Ryobi RY18BPSB-0 je súčasťou aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku postrikovača |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 4.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 71.7 dB |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 108 l/h |
| Objem | 15 l |
| Rozmery balenia | 24.0 x 40.0 x 59.0 cm |