Nákup a objednávka
záhradný houpačka se stříškou Vegas 41 Vega
Záhradná hojdačka VeGAS vyniká svojou neobyčajnou pevnosťou a trvanlivosťou. Tieto vlastnosti vyplývajú z použitého materiálu a moderných technológií, na základe ktorých je kovový nábytok vyrábaný.
Pri výrobe je použitý špeciálne upravený oceľový materiál s priemerom rúrok 38 mm pre vysokú tuhosť. Povrchová úprava nábytku je prevedená komaxitovou farbou.
Kovová konštrukcia podsedáku a operadla je pre pohodlnosť užívateľov vyplnená odpruženým jemne prepletaným umelým ratanom - texline.
Masívne ča (18VEGASH28Z) a plne dokresľuje charakter pohodlnej hojdačky pre náročných užívateľov. Veľkosť: 170 x 110 x 152 cm Priemer trubiek: 38 mm Nosnosť: 2 kg
Výhody: Pre dlhoročnú životnosť je vhodné hojdačku nenechávať trvalo vystavenú prírodným vplyvom.
Výhody:
Pre dlhoročnú životnosť je vhodné hojdačku nenechávať trvalo vystavenú prírodným vplyvom.
| Kategória | Hojdacie kreslá a lavice |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov / textília |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Nosnosť | 200 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Farba | šedo-černá |
| Počet miest | Trojmiestne |
| Funkcia | Hojdacia , Strieška |
| Rozmery balenia | 136.0 x 60.0 x 15.0 cm |