Nákup a objednávka
Záhradná hojdačka Barcelona béžová VeGA
Luxusná hojdačka Barcelona vyniká svojou neobyčajnou pevnosťou a trvanlivosťou. Tieto vlastnosti vyplývajú z použitého materiálu a moderných technológií, na základe ktorých je kovový nábytok vyrábaný.
Pri výrobe je použitý špeciálne upravený oceľový materiál s priemerom rúrok 50 mm pre vysokú tuhosť. Povrchová úprava nábytku je prevedená komaxitovou farbou.
Kovová konštrukcia podsedáku a operadla je pre pohodlnosť užívateľov vyplnená odpruženou pevnou textilnou výstuhou. Masívne čalúnenie s hrúbkou 80 mm plne dokresľuje charakter pohodlnej luxusnej hojdačky pre tých najnáročnejších užívateľov. dlhoročnú životnosť je vhodné hojdačku nenechávať trvalo vystavenú prírodným vplyvom.
Výhody:
| Kategória | Hojdacie kreslá a lavice |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Nosnosť | 300 kg |
| Farba | béžová |
| Materiál | Kov/textilie |
| Počet miest | Trojmiestne |
| Funkcia | Polster , Hojdacia , Strieška |
| Rozmery balenia | 190.0 x 57.0 x 26.0 cm |