Nákup a objednávka
Elektrická radiálna rezačka obkladov GÜDE RFS 300
Radiálna rezačka obkladov, určená na rezanie dlaždíc/keramiky v podmienkach remeselných dielní, stavieb (realizácia interiérov). jednotky, plynulé naklápanie vodiaceho rámu s aretáciou zvolenej polohy (rezy na pokos v rozsahu 0 - 45 °), vodné obežné čerpadlo s filtrom.
Výhody:
| Kategória | Dielňa a náradie |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 53.6 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Priemer kotúča | 300 mm |
| Hĺbka rezu | 66 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |