Nákup a objednávka
Motorová píla Powerplus POWEG2030
Motorová píla POWEG2030 od značky Powerplus je navrhnutá pre náročné práce, ako je výrub stromov. S extra dlhou lištou s dĺžkou 500 mm a vysoko kvalitnou reťazou poskytuje vynikajúcu reznú efektivitu a je ideálna pre ťažké úlohy v oblasti drevorubačstva. Model je vybavený silným motorom s objemom 56,5 ccm, čo eliminuje potrebu používania predlžovacích káblov a zaistí používateľom maximálnu voľnosť pohybu pri práci.
Napriek svojej vysokej výkonnosti motorová píla POWEG2030 spotrebuje málo paliva, čo prispieva k jej ekonomickej efektivite. Vďaka systému automatického mazania reťaze je zaistený hladký chod a znížené opotrebenie, čo predlžuje životnosť píly. Integrovaný antivibračný systém potom minimalizuje spätné rázy a vibrácie, čím zvyšuje komfort a bezpečnosť používateľa počas práce.
K motorovej píle je dodávané praktické príslušenstvo vrátane skrutkovača, kľúča na zapaľovacie sviečky, pilníka a prázdne miešacie fľaše pre palivo spoľahlivosť nástroja. Táto kombinácia vlastností robí z modelu POWEG2030 ideálnu voľbu pre profesionálov i domácich majstrov, ktorí hľadajú výkonnú a spoľahlivú motorovú pílu pre najnáročnejšie úlohy. Rýchlosť reťaze: 21,2 m/s Otáčky naprázdno. min-1
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.9 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Zubová opierka , Primer , Soft-start , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 117 dB |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 56.5 cm3 |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 21.2 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.25 l |
| Počet článkov | 76 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 50 cm |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 31.0 x 52.0 cm |