Nákup a objednávka
Motorová píla VeGA TCS5600 PRO
Motorové píly VeGA TCS Professional ponúkajú vysokú kvalitu všetkým náročným užívateľom, ktorí očakávajú profesionálne reťazové píly na úrovni. dáva váhovú výhodu až 0,5 kg oproti konkurencii. Ďalej zliatina magnézia lepšie odvádza teplo, než hliníkové telo, teda nehrozí „utavenie“ stroja.
Výborné vyváženie píl VeGA TCS Professional a účinný antivibračný systém spoločne s komponentmi od tých najlepších svetových dodávateľov umocňujú excelentných. Reťazová lišta a reťaz sú od americkej spoločnosti OREGON, japonské karburátory Walbro a sviečky NGK.
Výhody:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 5.2 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Zubová opierka , Primer , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Výkon | 2400 W |
| Objem motora | 56 cm3 |
| Počet článkov | 78 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 50 cm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 33.0 x 54.0 cm |