Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor GÜDE GV 1431 2in1 95128
Kombinovaný vertikutátor, vhodný na prevzdušnenie stredne veľkých trávnikových plôch (do 800 m22>). rýchlemu (dôkladnému) prerezaniu trávnych mačin a vrchnej vrstvy pôdy za účelom ich oživenia (dosatia) a pravidelnému (celosezónnemu) vyčesávaniu machu, buriny a trávnej plsti.
mmVýhody:
Konštrukcia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 31 cm |
| Hmotnosť | 8.4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Hĺbka záberu | 12 mm |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Rozmery balenia | 56.0 x 43.0 x 26.0 cm |