Nákup a objednávka
Stolová kotúčová píla GÜDE GTKS 315/400 V 55152
Robustná kotúčová píla, určená k priečnemu/pozdĺžnemu rezaniu masívneho dreva, trámov, hranolov (max. rezný výkon: 83 mm). Má plynule nastaviteľnú výšku/uhol sklonu pílového kotúča 90° - 45° (rezy na pokos), pozinkovaný pracovný stôl (d x š: 800 x 553 mm), snáď rukoväťou.
Konštrukcia:
Obsah balenie:
| Kategória | Elektrické stolové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 37.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 2200 W |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 315 mm |
| Hĺbka rezu | 83 mm |
| Rozmery balenia | 59.0 x 44.0 x 83.0 cm |