Nákup a objednávka
Domáca vodáreň GÜDE HWW 1100.1 VF
Automatická domáca vodáreň, určená na čerpanie (čistej) úžitkovej vody za účelom zásobovania domácnosti alebo zavlažovania záhrady. Slúži na čerpanie studní, prameňov, prameňov. dodávky vody pre automatickú práčku, splachovanie toalety atď., zalievanie trávnika a záhonov. Má integrovaný vodný filter, slúžiaci na oddelenie a zadržanie piesku či iných (organických) nečistôt, obsiahnutých v čerpanej vode.
Konštrukcia:
| Kategória | Vodárne s tlakovou nádobou |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 15.9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Maximálny prietok | 4600 l/h |
| Maximálny výtlak | 46 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Objem | 24 l |
| Rozmery balenia | 32.0 x 63.0 x 54.0 cm |