Nákup a objednávka
Benzínový vertikutátor Weibang WB 486 CR-B 17WB486CRB
Benzínový vertikutátor Weibang WB 486 CR-B s profi flexi nožmi je určený na účinné a zároveň šetrné prevzdušnenie hustého trávnika. Vďaka profesionálnym flexi nožom pomáha zlepšovať kondíciu porastu bez zbytočného namáhania trávnika a prispieva k jeho zdravšiemu rastu.
O spoľahlivý výkon sa stará motor BRIGGS & STRATTON s objemom 163 cm³ a výkonom 5 HP, ktorý poskytuje dostatok sily na efektívnu prácu. Vďaka pracovnému záberu 467 mm umožňuje rýchly postup pri prevzdušňovaní a uľahčuje údržbu väčších plôch.
Plynulé centrálne nastavenie výšky spolu so samostatnou nastavovacou pákou umožňuje pohodlne prispôsobiť intenzitu prevzdušňovania podľa aktuálneho stavu trávnika. To zvyšuje komfort obsluhy a uľahčuje presné nastavenie pre konkrétne podmienky.
Konštrukcia stroja je postavená na robustnom šasi z vysokokvalitnej ocele, ktoré prispieva k dlhej životnosti a vysokej odolnosti pri pravidelnom používaní. Hriadeľ s flexi nožmi, ktorých konštrukcia pomáha eliminovať možné poškodenie nožov aj celej hriadele, je uložený v masívnych ložiskách. S hmotnosťou 58 kg pôsobí stroj stabilne aj pri náročnejšej práci.
Výhody:
Obsah balenia:
Poznámka: Produkt je dodávaný v čiernom vyhotovení. Fotografie v červenej farbe sú iba ilustračné.
| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Záber | 46.7 cm |
| Hmotnosť | 58 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Výkon | 3730 W |
| Objem motora | 163 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 80.0 x 64.0 x 69.0 cm |