Nákup a objednávka
Benzínový vertikutátor Einhell GC-SC 4240 P 3420019
Benzínový vertikutátor GC-SC 4240 P je veľmi výkonné a spoľahlivé zariadenie, ktoré umožňuje ambicióznym hobby záhradníkom správne kultivovať pôdu. S 18 vysoko kvalitnými nožmi z ušľachtilej ocele sa čepeľ noža s valčekovými ložiskami účinne stretáva s burinou, machom, vrátane ich koreňov.
Výkonný štvortaktný benzínový motor s reguláciou otáčok poskytuje. Regulácia rýchlosti umožňuje ekonomickú prácu. Vďaka centrálnemu nastaveniu je možné otočením zápästia nastaviť pracovnú hĺbku na osem rôznych úrovní, čo vám umožní prispôsobiť sa požiadavkám konkrétnej pôdy a vegetácie. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 31.4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4200 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Počet nožov | 18 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 61.0 x 58.0 x 65.0 cm |