Akumulátor Makita BL1430B 14,4 V/3,0 Ah 197615-3
Akumulátor Makita BL1430B je kompatibilný s náradím Makita napájaným class="pb-2">Vysoko výkonný akumulátor pre všeobecné použitie vybavený systémom chrániacim pred preťažením, nadmerným vybitím a prehriatím. Akumulátor je balený v papierovom boxe.
| Kategória | Aku programy Makita |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.5 kg |
| Napätie | 14.4 V |
| Kapacita akumulátora | 3.0 Ah |
| Rozmery balenia | 10.0 x 9.0 x 12.0 cm |