Aku kosačka GÜDE 320/20-4 95850
Akumulátorová kosačka GÜDE 320/20-4 je ľahká a obratná, ideálna pre údržbu malých a stredne veľkých trávnikov. rozmedzí 25, 45 a 65 mm, čo umožňuje ľahké prispôsobenie sa podmienkam vášho trávnika.
Kosačka je vybavená ergonomicky tvarovanou rukoväťou, ktorá zaisťuje pohodlnú manipuláciu pri práci. Súčasťou je aj 30-litrový zberný kôš z robustného plastu, ktorý disponuje praktickým ukazovateľom stavu naplnenia, takže vždy viete, kedy je čas kôš vyprázdniť.
Vďaka veľkým pojazdovým kolesám je manipulácia s kosačkou jednoduchá a pohodlná, uľahčuje jej transport. Táto akumulátorová kosačka sa stane spoľahlivým pomocníkom pri starostlivosti o váš trávnik. Šasi: plast. 295 mm
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka GÜDE 320/20-4Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Akumulátorová záhradný technik |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Funkcia | Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 20 V |
| Veľkosť záhrady až | 200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 30 l |
| Rozmery balenia | 39.0 x 30.0 x 61.0 cm |