Nákup a objednávka
Záhradná lavica 2-miestna FIELDMANN FDZN 4013-T
Dvojmiestna lavica je ideálny doplnok na vašu záhradu, terasu, ale aj do interiéru. Lavicu je možné opatriť vodeodolnými poťahmi zelenej alebo krémovej farby. Lavica je vyrobená z odolného dreva tropickej Akácie. Rozmery D/H/V: 122 x 57 x 85 cm. vnútorné použitie, ošetrené olejovým náterom
| Kategória | Lavica |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 12.2 kg |
| Nosnosť | 190 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Materiál | Drevo |
| Počet miest | Dvojmiestne |
| Drevina | Akácie |
| Rozmery balenia | 59.0 x 13.0 x 120.0 cm |