Nákup a objednávka
Trojfázová elektrocentrála Scheppach SG 7100x
Táto elektrocentrála je vhodná na použitie pri výpadku energie u domčekov, chatiek, karavanov, lodí, alebo pri potrebe na stavbách. Elektrocentrála je vybavená špičkovým napájaním s automatickou reguláciou.
Výhody:
| Kategória | Trojfázové elektrocentrály |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Akumulátor - typ | Olověný |
| Hmotnosť | 82 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 95.8 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Výkon | 5000 W |
| Maximálny výkon | 5400 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Napätie | 230 V |
| Objem | 25 l |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 59.0 x 59.0 x 79.0 cm |