| Kategória | Robotické sekačky MOVA |
| Výrobca | MOVA / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 20 cm |
| Hmotnosť | 12.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 57 dB |
| Maximálna výška zdvihu | 100 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Vodiaci drôt | Nie |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Navigačná technológia | LiDAR , Vizuálna navigácia |
| Maximálny sklon | 45 % |
| Nastavenie výšky kosenia | V aplikácii |
| Počet žacích diskov | 1 |
| Aplikace v ČJ | áno |
| Počet nožov | 3 |
| Garáž v cene | nie |
| Rozmery balenia | 51.0 x 41.0 x 87.0 cm |