Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4614-144B
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4614-144B s pojazdom je poháňaná silným štvortaktným motorom . Je vybavená oceľovým skeletom so záberom kosenia 46cm. Je určená na stredne veľké trávnaté plochy.
Kosačka je vybavená systémom 4v1, čo znamená, že motorová kosačka vie zbierať trávu do koša, mulčuje, alebo vyhadzuje trávu bočným aj zadným deflektorom von.
Ďalšie prednosti kosačky FIELDMANN FZR 4614-144B je centrálne nastavenie výšky kosenia do 8 pozícií a polohovateľné madlo.
Zadné aj predné pojazdové kolesá sú uložené na guličkových ložiskách. Objemný zberný kôš s kapacitou 60 l, výška kosenia 30-80 mm. Funkcia: zber, zadný a bočný odhod, mulčovanie Výhody: madlo
Kosačka bola odskúšaná, má drobné odreniny povrchu, kosačka nemá originálne balenie, vr. návodu a príslušenstva, ľahké odreniny nemajú vplyv na funkčnosť.
| Kategória | Záhrada |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 144 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem koša | 60 l |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |