Nákup a objednávka
Ponorné čerpadlo do vrtů EXTOL PREMIUM 8895062
Ponorné vretenové čerpadlo je určené na čerpanie čistej vody bez mechanického znečistenia (piesok, štrk...) z vrtov, šachiet. Možno použiť pre dodávku čistej vody z vrtov a nádrží, zavlažovania, čerpania vody do vyšších výšok a pod. Priemer priemerného hrdla: 1" Priemer čerpadla: 88mm
Výhody:
| Kategória | Čerpadlá do vrtov |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 12.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 950 W |
| Dĺžka kábla | 50 m |
| Maximálny prietok | 1920 l/h |
| Maximálny výtlak | 105 m |
| Maximálny ponor | 100 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 27.0 x 14.0 x 77.0 cm |