Nákup a objednávka
Ponorné čerpadlo do vrtů EXTOL PREMIUM 8895061
Ponorné vretenové čerpadlo je určené na čerpanie čistej vody bez mechanického znečistenia (piesok, štrk...) z vrtov, šácht, studní. Možno použiť na dodávku čistej vody z vrtov a nádrží, zavlažovanie, čerpanie vody do vyšších výšok a pod.
Výhody:
| Kategória | Čerpadlá do vrtov |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 9.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 550 W |
| Dĺžka kábla | 40 m |
| Maximálny prietok | 1500 l/h |
| Maximálny výtlak | 72 m |
| Maximálny ponor | 100 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 25.0 x 11.0 x 78.0 cm |