Nákup a objednávka
Pílový kotúč pre ponorné píly Kreator 185 mm 24T KRT020307
Tento pílový kotúč KRT020307 je vyrobený z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva, laminátových dosiek a dreva s klincami.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 185 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 185 mm |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2 mm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 28.0 x 0.0 cm |