Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Lumag 700 mm, 64T 5WS700HM
Vídiový kotúč pre kolískové píly LUMAG 700, 700A, 700Z, 700PRO<0><0><0> x 4,2/3,0 x 30 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Priemer | 700 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Priemer kotúča | 700 mm |
| Počet zubov | 64 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |