Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo GÜDE 400 mm, 40T 1839
Pílový kotúč so striedavými zubami zo spekaného karbidu, vhodný pre pozdĺžne/priečne rezy, s mimoriadnymi výsledkami predovšetkým v ťažko spracovateľnom dreve kusy).
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 400 mm |
| Priemer kotúča | 400 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Rozmery balenia | 41.0 x 1.0 x 41.0 cm |