Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for MultiMaterial 216 mm 64T 2608642493
Pílové kotúče Bosch Expert for Multi Material vytvárajú dokonalé spoľahlivé rezy pri rezaní mnohých rôznych materiálov. Pílový kotúč je určený pre pokosové/ kapovacie píly. Rozmery kotúča: 216 x 30 x 2,4/1,8 mm Šírka rezu: 2,4 mm Tlimer 3 mm zubov: TCG
materiály:
< balenie:
1x Pílový kotúč Bosch Expert for MultiMaterial 216 mm 64T 2608642493| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 216 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 216 mm |
| Maximálne otáčky | 8800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Počet zubov | 64 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 1.0 x 23.0 cm |