Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,6-.325" 67 čl. 22LGX067E
Je určená predovšetkým do profesionálnej ťažby a používateľa preferujúceho hranatý tvar rezacieho zuba, bez nárazníka obmedzovacej pätky>. nárazníka obmedzovacej pätky je znižovať vibrácie a riziko spätného vrhu, preto sa reťaze typu LGX odporúčajú predovšetkým skúseným užívateľom). Reťaz je vhodná pre všetky typy rezov, predovšetkým priečny a šikmý používaný pri výrube reťaze.
Reťaz je vhodná najmä na výrub stromov a odvetvovanie, ale môže byť použitá aj na starostlivosť o stromy, rezanie palivového dreva atď. Odporúčaný priemer pilníka: 4,8 mm cm
Výhody:
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 67 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.6 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Profil zuba | Hranatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |