Nákup a objednávka
Univerzálne ponorné kalové nerezové čerpadlo EUROM FLOW SPV 900i
Max. teplota media : 35°C °C
Telo čerpadlá : rvs/ss
Napětí: 230/50 V/Hz
Max. čerpací výkon: 233 L/min
Max. výška : 9 m
Max. hloubka : 5 m
Max. tlak : 0,9 bar
Max. teplota media : 35 °C
Znečištěná voda : ano
Max. priemer pevných příměsí : 35 mm
El. kabel : 10 metrů
Přípojka : 25-32 mm
Těsnění : mechanické
Tělo čerpadla : rvs/ss
Plovoucí spínač : ano
Zbytková hladina vody : 45 mm
Rukojeť : ano
Rozmery: 24 x 16 x 37 cm
hmotnosť: 6,5kg
| Kategória | !Import |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 13980 l/h |
| Maximálna sacia výška | 9 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Rozmery balenia | 24.0 x 37.0 x 16.0 cm |