Nákup a objednávka
Jednofázová elektrocentrála Scheppach SG 3200x
Táto elektrocentrála je vhodná na použitie pri výpadku energie u domčekov, chatiek, karavanov, lodí, alebo pri potrebe na stavbách. Elektrocentrálaje vybavená špičkovým napájaním s automatickou reguláciou.
Výhody:
| Kategória | Jednofázové elektrocentrály |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 44.7 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G1 |
| Hladina akustického výkonu | 94.15 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Výkon | 2500 W |
| Maximálny výkon | 2800 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Napätie | 230 V |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 49.0 x 49.0 x 68.0 cm |