Nákup a objednávka
Záhradné prúdové čerpadlo FLOW TP 800P
Jenovitý výkon: 800 W/p 230/50 V/Hz Max. výška : 40 >m
Max. výška sania : 8 m
Prípojka : 25 mm
Telo čerpadlá : plast
Rukoväť : áno
R ozmery: Hmotnosť: 37 x 23 x 26 cm cm Hmotnosť: 6,7 kg kg Výška (cm): 26
Max. teplota media : 35 °C
Přípojka : 25 mm
Těsnění : mechanické
Tělo čerpadla : plast
Rukojeť : ano
Rozmery: 37x 23 x 26 cm
hmotnosť: 6,7 kg
| Kategória | !Import |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Maximálny prietok | 3180 l/h |
| Maximálny výtlak | 40 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Rozmery balenia | 37.0 x 26.0 x 23.0 cm |