Univerzálne ponorné kalové nerezové čerpadlo EUROM FLOW SPV 1100i
Použití: Pro vyprazdňovaní a čistenie vodních nádrží, rybníků. Pro čerpání čisté vody z bazénů. Čerpání vody ze studní, zatopených šachet.
Jmenovitý výkon: 1100 W
Napětí: 230/50 V/Hz
Max. čerpací výkon: 260 L/min
Max. výška : 11m
Max. hloubka : 5 m
Max. tlak : 1,1 bar
Max. teplota media : 35 °C
Znečištěná voda : ano
Max. priemer pevných příměsí : 35 mm
El. kabel : 10 metrů
Přípojka : 25-32 mm
Těsnění : mechanické
Tělo čerpadla : rvs/ss
Plovoucí spínač : ano
Zbytková hladina vody : 45 mm
Rukojeť : ano
Rozmery: 24 x 16 x 38 cm
hmotnosť: 7,1 kg
| Kategória | !Import |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.1 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 15600 l/h |
| Maximálna sacia výška | 11 m |
| Rozmery balenia | 24.0 x 38.0 x 16.0 cm |