Nákup a objednávka
Elektrický vysávač/fukár na lístie FIELDMANN FZF 4030-E
Záhradný vysávač Fieldmann FZF 4030-E je výkonný nástroj s 3000 W elektromotorom a ponúka tri užitočné funkcie m³/min, fúkanie so vzduchovou rýchlosťou až 270 km/h a rozdrvenie nasatého odpadu vďaka oceľovému drviči. Tým sa objem nasiateho lístia zmenší až desaťkrát, čo predlžuje dobu práce pred vyprázdnením 45 litrového zberného vaku. Táto rozdrvená hmota sa tiež rýchlejšie rozloží v komposte. Navyše, oceľový drvič chráni vysávač pred poškodením v prípade náhodného nasania nežiaducich predmetov. Disponuje tiež plynulým rozbehom motora, ľahkým prepínaním medzi funkciou vysávača a fukára jednou páčkou a možnosť plynulej regulácie výkonu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3000 W |
| Objem vaku | 45 l |
| Rýchlosť vzduchu | 270 km/h |
| Prietok vzduchu | 10,7 m3/min |
| Fúkanie | áno |
| Vysávanie | áno |
| Maximálne otáčky | 14000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 17.0 x 34.0 x 47.0 cm |