Nákup a objednávka
Elektrický vysávač FIELDMANN FDU 2120-E 41013659
Univerzálny vysávač na popol, mokré i suché vysávanie, ktorý využijete pri upratovaní domácností, garáž. Popol pri vysávaní musí byť úplne vychladnutý a po vysaní popola venujte pozornosť vyčisteniu filtra, pretože sa rýchlejšie zanáša. manipuláciu
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 3.25 m |
| Objem | 20 l |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché , Popol |
| Rozmery balenia | 34.0 x 51.0 x 34.0 cm |