Nákup a objednávka
Elektrický kultivátor Scheppach MTE 460
Scheppach MTE 460 je ideálny pomocník na prípravu pôdy pred výsadbou, kyprenie pôdy, plytvanie pôdy po rytí, zapravovanie hnojiva, kompost. Vďaka svojmu záberu je vhodný na menšie až stredné záhony, na prípravu pôdy v skleníkoch a pod.
Je vybavený 24 špeciálne tvarovanými nožmi, silným motorom, odolným kovovým rámom, kovovou prevodovkou pre dlhú životnosť, ergonomickými rukoväťami spínačom.
Pre ľahký transport a skladovanie oceníte horné madlo, prepravné kolieska a zložiteľné riadidlá. Vďaka svojej priaznivej hmotnosti ho môžu ľahko obsluhovať aj ženy. Tichý chod motora ho predurčuje aj pre prácu v hustejšie zastavaných priestoroch.
| Kategória | Elektrické kultivátory |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 45 cm |
| Hmotnosť | 10.4 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Hĺbka záberu | 20 cm |
| Priemer nožov | 22 cm |
| Rozmery balenia | 58.0 x 49.0 x 37.0 cm |