Nákup a objednávka
Elektrický gril Weber PULSE 2000, Black
Nech aróma grilovaného jedla na Vašom balkóne prevonia celý blok Vášho mesta. Weber Pulse 2000 je oveľa viac než len normálny elektrický gril. S nezávisle ovládanými dvoma grilovacími zónami a revolučným výkonom sa spája pohodlie života v meste s nezameniteľnou chuťou záhradnej kuchyne – a nepotrebujete na to žiadnu záhradu.
Gril je vybavený presným riadením teploty vďaka plynule nastaviteľnej tepelnej špirále. Digitálny displej je vybavený nielen ukazovateľom teploty, ale aj upozornením pri dosiahnutí požadovanej teploty.
Ďalším benefitom je zabudovaný iGrill s možnosťou pripojenia až dvoch sond a prepojenie s aplikáciou iGrill vo vašom smart telefóne. Jednoduchá obsluha je samozrejmosťou.
Dokonalý spôsob, ako pripraviť celé jedlo na balkóne v meste s nezávisle ovládateľnými dvojzónovými grilovacími plochami. Pripravte si skvelý steak na priamom žiari, zatiaľ čo sa príloha pomaly griluje na druhej strane grilu, kde je výrazne menší žiar. 39 x 71 x 60 cm
Výhody:
| Kategória | Elektrické grily Weber |
| Výrobca | Weber / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Materiál roštu | Porcelánom smaltovaná liatina |
| Funkcia | Teplomer , Odkvapkávacia nádoba |
| Spôsob ohrevu | Elektrický |
| Rozmery balenia | 74.0 x 44.0 x 61.0 cm |