Elektrická rezačka obkladov GÜDE RFS 200 55374
Rezačka obkladov, určená na rezanie dlaždíc/keramiky v podmienkach domácich dielní, stavieb (dokončovacie práce v interiéroch). (radiálne rezy, max. dĺžka: 520 mm), plynulé naklápanie vodiaceho rámu s aretáciou zvolenej polohy, vodné obežné čerpadlo s filtrom.
Obsah balenia:
rezačka obkladov GÜDE RFS 200 55374| Kategória | Elektrické rezačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 27.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Hĺbka rezu | 30 mm |
| Rozmery balenia | 49.0 x 37.0 x 89.0 cm |