Nákup a objednávka
Campingová zostava Gama VeGA
Skladací piknikový stôl so štyrmi sedadlami je ideálnym riešením pre výlety autom, dovolenku, stanovanie a camping. Zostavu je možné pohodlne zložiť do kompaktných rozmerov, takže pri skladovaní či prenášaní zaberá minimum miesta. Stôl je rozkladací z hliníka, stoličky sú oceľové skladacie. Pre ešte pohodlnejšie posedenie je stôl vybavený otvorom na umiestnenie slnečníka.
| Kategória | Kempingový nábytok |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Nosnosť | 35 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Farba | šedo-bílá |
| Materiál | Kov/textilie |
| Počet miest | Štvormiestne |
| Funkcia | Skladacie , Skladacia stolička |
| Rozmery balenia | 63.0 x 8.0 x 63.0 cm |