Nákup a objednávka
Campingová sestava Mega-star VeGA
Skladací piknikový stôl so štyrmi sedadlami je ideálnym riešením pre výlety autom, dovolenku, stanovanie a camping. Zostavu je možné pohodlne zložiť do kompaktných rozmerov, takže pri skladovaní či prenášaní zaberá minimum miesta.
Zostava je vyrobená v kombinácii elexovaného hliníka , kovu a kvalitného ABS plastu, doska aj sedátka sú odolné proti vode. O maximálnu bezpečnosť sa stará bezpečnostný strmeň, ktorý zaručuje, že stôl v rozloženom stave sa rozhodne nemôže zrútiť.
Pre ešte pohodlnejšie posedenie je stôl vybavený otvorom na umiestnenie slnečníka. cm
| Kategória | Kempingový nábytok |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 8.9 kg |
| Nosnosť | 110 / 30 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Materiál | Kov/plast |
| Počet miest | Štvormiestne |
| Funkcia | Skladacie , Skladacia stolička |
| Rozmery balenia | 50.0 x 12.0 x 88.0 cm |