Nákup a objednávka
Benzínový záhradný traktor Weibang WB Zero Turn KX54
Objavte silu a precíznosť, ktorú ponúka benzínový záhradný traktor Weibang WB Zero Turn KX54. Vďaka inovatívnej technológii Zero-Turn s otočným polomerom 360° ľahko zvládnete aj náročné a členité terény bez zbytočného otáčania a manévrovania. Srdcom tohto profesionálneho stroja je dvojvalcový motor Kawasaki FX751V s výkonom 18,3 kW, ktorý zaisťuje plynulý chod, spoľahlivosť a dostatok výkonu pre efektívnu údržbu i rozsiahlych trávnatých plôch. Bezkonkurenčná manévrovateľnosť, vysoký záber a robustná konštrukcia z prémiových materiálov robia z tohto modelu ideálnu voľbu pre profesionálov aj náročných užívateľov. S týmto traktorom získate výkonného a spoľahlivého pomocníka, vďaka ktorému bude údržba trávnika rýchla, presná a pohodlná, či už na golfovom ihrisku, v športovom areáli záhrade.
Poznámka: Traktory nie sú dodávané kompletne zostavené. Pokiaľ si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
Výhody:
Poznámka: Traktory nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Záber | 138 cm |
| Hmotnosť | 610 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Objem palivovej nádrže | 30 l |
| Výkon | 18300 W |
| Objem motora | 852 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 2.3 l |
| Maximálna rýchlosť | 21 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 19 km/h |
| Počet valcov | 2 |
| Prevodovka | Hydrostatická |
| Rozmery balenia | 122.0 x 165.0 x 230.0 cm |