Nákup a objednávka
Benzínový rider Riwall PRO RMR 61 CRD
Benzínový rider Riwall PRO RMR 61 CRD je kompaktný a obratný pomocník na pohodlnú údržbu menších až stredne veľkých pozemkov do cca 3 000 m². Vďaka premyslenej konštrukcii, bohatej výbave a vysokému komfortu obsluhy výrazne šetrí čas aj fyzickú námahu oproti klasickej kosačke. Je ideálnou voľbou na kosenie členitejších plôch okolo stromov, kríkov, záhonov aj chodníkov.
O spoľahlivý výkon sa stará štvortaktný motor RATO s objemom 224 cm³ s maximálnym výkonom 4,5 kW / 6,1 HP pri 3 600 ot./min. Motor vyniká nízkou spotrebou paliva a dlhou životnosťou. Praktickým riešením je duálny systém štartovania, keď je k dispozícii elektroštart aj možnosť núdzového štartu pomocou štartovacej šnúry. Prenos výkonu zabezpečuje automatická prevodovka CVT, ktorá umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti pomocou pedála.
Rider je vybavený oceľovým žacím ústrojenstvom so záberom 61 cm a ponúka funkciu 3 v 1 – zber do koša, bočný výhoz alebo použitie mulčovacej záslepky. Pokosená tráva sa zhromažďuje do zberného koša s objemom 150 l. Výšku kosenia možno centrálne nastaviť v 8 polohách od 30 do 75 mm. Nechýba ani možnosť kosenia pri cúvaní a plávajúce žacie ústrojenstvo, ktoré kopíruje nerovnosti terénu a pomáha chrániť trávnik.
Robustnú konštrukciu tvorí oceľový rám a roboticky zvárané žacie ústrojenstvo, ktoré je opatrené práškovým lakovaním pre vyššiu odolnosť proti korózii. Praktickým prvkom je hladký remeň žacieho ústrojenstva, ktorý pri náraze noža na pevnú prekážku umožní preklznutie a znižuje riziko poškodenia.
Komfort jazdy podporujú aj kolesá s rozmerom 10" vpredu a 13" vzadu, odpružené a pozdĺžne nastaviteľné sedadlo, malý polomer otáčania 41 cm a integrovaná tryska na pripojenie záhradnej hadice na jednoduché čistenie. Napriek svojej výbave si rider zachováva kompaktné rozmery, vďaka ktorým prejde aj úzkymi záhradnými vrátkami a ľahko sa zmestí do menších prístreškov alebo záhradných domčekov.
Výhody:
Poznámka: Ridery nie sú dodávané kompletne zmontované. Ak si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Záber | 61 cm |
| Hmotnosť | 127 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Manuálny štart , Spätný chod |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 4 l |
| Výkon | 4500 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Počet nožov | 1 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 3000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Objem koša | 150 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Počet valcov | 1 |
| Rozmery balenia | 64.0 x 77.0 x 130.0 cm |