Nákup a objednávka
Benzínový mulčovač Lumag HGM550
Benzínový mulčovač Lumag HGM550 je ideálny pomocník pre záhrady, sady alebo údržbu krajiny. Skvele sa uplatní pri mulčovaní zelených pásov, dopravných ostrovčekov či ťažko dostupných miest. Efektívne kosí a drví nízku i vyššiu trávu, ktorú potom necháva na mieste ako prirodzené hnojivo. Motor: OHV - benzínový motor LONCIN Výška záberu: 35 mm Reverzný štartér
Výhody:
| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 55 cm |
| Hmotnosť | 80 kg |
| Funkcia | Mulčovanie |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 3500 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 80.0 x 81.0 x 131.0 cm |