Nákup a objednávka
Benzínový drvič vetiev GÜDE GH 4.1-50 94429
Benzínový drvič vetiev GÜDE GH 4.1-50 94429 je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj na str. o surové alebo vyschnuté vetvy kríkov či stromov, tento drvič si s nimi hravo poradí a premení ich na drobné časti vhodné pre kompostovanie alebo jednoduchú likvidáciu. Rozmery stroja: 860 x 1120 x 1315 mm. otáčky: 3600 min-1
Výhody:
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 58.5 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Pracovný nástroj | Nožový |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 105.8 dB |
| Výkon | 4100 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Počet nožov | 2 |
| Start | Ručné |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálny priemer dreva | 5 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 47.0 x 65.0 x 86.0 cm |