Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5130-170B
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5130-170B je ideálnou voľbou, pokiaľ chcete ľahko a rýchlo pokosiť stredné až veľké trávnaté plochy. RATO s výkonom 3 kW a záberom 51 cm zvládne táto kosačka plochy až do 1 800 m2. Pojazd zaisťuje pohodlnú prácu aj pri dlhšom kosení, a to ako na rovnom teréne, tak na mierne členitom. terénu.
Centrálne nastavenie výšky kosenia vám umožní prispôsobiť vzhľad trávnika presne podľa vašich predstáv. K dispozícii máte sedem pozícií (25–75 mm). Veľký látkový zberný kôš s objemom 60 litrov znižuje prašnosť a šetrí čas, pretože ho nemusíte tak často vyprázdňovať, čo zrýchľuje celý proces kosenia. maximálnym komfortom.
Výhody:
Obsah balenia:
kosačka FIELDMANN FZR 5130-170B| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 27.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 3000 W |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 25.4 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.3 cm |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 57.0 x 50.0 x 83.0 cm |