Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 m TEAK vr. skimmera 10340286
Bazén Florida Marimex TEAK 3,66 x 1,22 m vrátane skimmera patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény. Vďaka svojmu praktickému prevedeniu si kúpanie vo vlastnom. Medzi hlavné výhody tohto bazéna patrí výhodná cena, jednoduchá údržba, stabilná konštrukcia, široká hladina vody a jednoduché sprevádzkovanie.
Veľkou prednosťou bazéna Marimex Florida je možnosť voľby, čo s bazénom urobiť počas zimného obdobia. Môžete ho vypustiť, zložiť a uvoľniť záhradu na iné aktivity, alebo ho zazimovať a ponechať vonku. Pokiaľ sa rozhodnete pre zazimovanie, ušetríte čas, peniaze za vodu a zároveň šetríte samotnú vodu. Pri zazimovaní zostane v bazéne viac ako 80 % vody, ktorú môžete v ďalšej sezóne znovu využiť.
Bazén Florida je vybavený laminovanou trojvrstvovou fóliou, ktorá je vystužená polyesterovou tkaninou. Toto kvalitné spracovanie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové užívanie bazéna. Sila steny fólie je 0,56 mm a hrúbka dna 0,35 mm, čo zaručuje vysokú odolnosť a spoľahlivosť.
K bazénu je možné pripojiť ľubovoľnú kartušovú alebo pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre pripojenie filtrácie sú pripravené priechody v stene bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pieskovej alebo kartušovej filtrácie je potrebné dokúpiť: 6ks bazénových hadíc, 1 ks inštalačnej sady. solinátor, ak filtrácia disponuje dostatočným výkonom pre daný solinátor.
Výhody: rozmeroch
Obsah balenia:
1 x bazén Florida TEAK 3,66 x 1,22 m| Kategória | Bazény Florida |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 43.4 kg |
| Priemer bazéna | 3.66 m |
| Priemer hladiny vody | 366 cm |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | pieskové |
| Rozmery balenia | 61.0 x 115.0 x 26.0 cm |