Nákup a objednávka
Kefový čistič GÜDE GUB 500 94423
Kefový čistič, určený na údržbu pochôdznych (iných nezastrešených) pevných plôch v susedstve domu. Slúži na dôkladné oči (betónových) dlaždíc, terasových dosiek ap. od machov a rias, na odstránenie usadenín alebo buriny z úzkych škár.
Konštrukcia:
Elektrický kefový čistič bol iba raz krátko použitý, ľahké odreniny od odskúšania, ľahké odreniny na krytoch, mierne opotrebované kefy od skúšania čistenia. Elektrický kefový čistič nemá originálne balenie, príslušenstvo kompletné, bez návodu.
| Kategória | Záhrada |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |